image

Biz kimiz?

Bulut Mağazam, süresi 10 yılı aşmış bir yolculuğun sonunda Tictocsoft ailesinin kurguladığı, özenli ve yenilikçi bir çalışma ile ortaya çıkmış bir E-Ticaret Paketidir. 

Tictocsoft; çeşitli sektörlere Web Sitesi, Özel E-Ticaret (B2C) ve Bayi Yazılımları (B2B), firmaya özel terzi işi Süreç Yazılımları, Mobil Uygulama hizmetlerinin yanında kendisine ait SaaS (Service as a Software) iş modeliyle kurguladığı projelerle de müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Tictocsoft, küçük büyük demeden imza attığı tüm projelere prensip edindiği 3 temel ilke ile yaklaşmaktadır.

Veri Güvenliğini sağlayarak ÜRET!

Kullanıcı Deneyimi ile YAŞA!

Fiyat Performans Dengesini UNUTMA!

Bizimle iletişime geç!
Bizimle iletişime geç!
Performans Fiyat Dengesi97%
Müşteri Memnuniyeti93%
Mobil Uyumluluk91%
Kullanıcı Kolaylığı90%

Serüvenimiz

2019

Bulut Mağazam hayata geçti

Müşterilerine “yol arkadaşı olma” prensibiyle destek veren Bulut Mağazam esnek altyapısı ve fiyat/performans konusunda fark yaratan verimi ile hizmet vermeye başladı.

2018

Bulut Mağazam projesi başladı

E-Ticaret sektöründe müşterilere verilen hizmette tespit ettiğimiz eksikleri tamamlamak ve hizmet anlayışını değiştirerek yeni bir soluk getirmek amacıyla Bulut Mağazam projesini tasarlamaya başladık.

2017

Tictocsoft kuruldu

Sektörde 10. yılımıza girerken daha kurumsal bir yapı oluşturmak ve hizmet anlayışımızı bu yönde geliştirmek amacıyla bir Yazılım Şirketi olarak yeniden yapılandık.

2015

Originn’ e taşındık

Kendimizi yuvamızda hissettiğimiz ve hala bir üyesi olduğumuz Originn Co-Working’e e taşındık.

2014

Basit Makine kuruldu

6 yıllık yazılım sektörü tecrübesiyle artık bir Dijital Ajans olarak hizmet vermeye ve kendi ekibimizi kurmaya karar verdik.

2008

Freelance Yazılımcı

Bir yandan çeşitli yazılım firmalarda yazılımcı pozisyonunda çalışırken, diğer yandan ilk freelance projemizi hayata geçirdiğimiz tarih olarak 2008 yılı kayıtlara geçti.