E-Ticaret ile daha fazla müşteriye ulaşmak!

E-Ticaret ile daha fazla müşteriye ulaşmak!

E-Ticaret ile daha fazlamüşteriye ulaşmak artık çok kolay!

Bir iş yeri açarken ilk dikkat edilen konu işyerinin konumudur.. Mağazanızın insaların gelip geçtiği uğrak bir yer olması avantajdır. Ama aynı zamanda iyi konumda bir iş yerinin kirası da masraflıdır. Ama E-Tiicaret'in böyle bir maliyeti yoktur.

Unutulmamalıdır ki iyi konumda açılmış bir iş yerinin müşteri potansiyeli, bulunduğu konumda temas edebildiği müşteriler kadardır. E-Ticaret ise bu kuralları kökünden değiştiriyor. Mağazanızın konumu E-Ticarette hiç önemli değildir. Hatta isterseniz E-Ticaret'ten ürün satarken deponuzu şehrin ücra bir köşesine kurabilirsiniz. Böylece maliyetlerinizi de düşürmüş olursunuz.

E-Ticaret size hiç tanımadığınız bir yerde hiç görmediğiniz müşterilerinize 7/24 satış yapma imkanı tanır. Nasıl mı? E-Ticaret'e başlarken dikkat edilmesi gereken konularla ilgili  E-Ticaret'e Başlarken Çözüm Ortağı Nasıl Seçilir linkindeki yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca Bulut Mağazam E-Ticaret maliyetleri ve özellikleri ile ilgili bilgi almak için E-Ticaret Paketleri ve Özellikler linklerinden faydalanabilir veya bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Süresi 10 yılı aşmış bir yolculuğun sonunda, yazılım sektöründe edindiğimiz güven ve birikimin bir yansıma… Devamını Oku

Son Yazılar

Sık Okunanlar