E-Ticaret’e nasıl başlarım?

E-Ticaret’e nasıl başlarım?

E-Ticaret'e başlamak, artık çok çok zor bir karar olmaktan çıktı. Aslında satacağınız ürüne ve müşteri hedef kitlesine karar verdiyseniz gerisi çok kolay bile denilebilir. Yapmanız gereken önce kendinize bir domain, yani alan adı (www.meselaboylebiralanadi.com gibi ) satın almak, sonra E-Ticaret sitenizi tasarlayacak uzman bir ekibe başvurmak. Tabi burada en çok gelen soru olan Vergi Levhası gerekip gerekmediği sorusunun cevabı ise; “Evet, eğer internet siteniz üzerinden kredi kartı ile online tahsilat yapmak istiyorsanız vergi levhası gerekiyor.”

Ürünlerinizin fotoğraflarını ve tanıtıcı bilgilerini hazırlayıp sitenize girdikten sonra siteniz yayına hazır.

Tabi tüm bu süreçlerde, E-Ticaret sitenizi geliştiren ekiplerle dirsek teması kurarak çalışma imkanınızın olması, sürecin her anında  size mutlaka avantaj  sağlayacaktır.

E-Ticaret'e başlarken dikkatedilmesi gereken çözüm ortağı seçimiile ilgili E-Ticaret'e Başlarken Çözüm Ortağı Nasıl Seçilir yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Ayrıca Bulut Mağazam E-Ticaret maliyetleri ve özellikleri ile ilgili bilgi almak için E-Ticaret Paketleri ve Özellikler linklerinden faydalanabilir veya bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Süresi 10 yılı aşmış bir yolculuğun sonunda, yazılım sektöründe edindiğimiz güven ve birikimin bir yansıma… Devamını Oku

Son Yazılar

Sık Okunanlar