7/24 Açık Mağaza

7/24 Açık Mağaza

Geleneksel ticaret yöntemlerinde iş yerinizin çalışma saatlerini ancak personel sayınızı, mesai saatlerinizi, elektrik ve su gibi sabit giderlerinizi arttırarak uzatabilirsiniz. Bu da daha çok maliyet ve yatırım anlamına gelir. Tabi bununla birlikte operasyonun büyümesi, maliyetinin yanında yönetilebilirliğini zorlaşması, yönetmek için bile çalışan istihdam etme ihtiyacını ortaya çıkarıyor. 

Tabi sektörünüzün de bu mesai uzatımına müsait olması gerekir. Örneğin bir fast food işletmesi 7/24 açık olabilirken, bir butik için bu durum,  7/24 hem müşteri hedef kitlesi hem de yasa koyucunun oluşturduğu sınırlamalar sebebiyle, mümkün olmayabilir.

E-Ticaret ise bu açıdan geleneksel ticaret yöntemlerine göre çok farklıdır. E-Ticaret siteniz 7/24 açıktır. Müşteri hedef kitleniz kim olursa olsun, size her an ulaşabilir, ürünlerinizi inceleyebilir ve beğendiği ürünü siz evde uyurken bile satın alabilir.

Bunun için de Sanal Mağazanızın mesai giderleri ya da elektrik masrafları gibi maliyetlerin artmasına gerek yoktur.  Fiziki mağazanız günün belli saatlerinde açık olurken E-ticaret mağazanız hiç kapanmaz.

E-Ticaret, geleneksel ticaret yöntemlerine çok yeni ufuklar açarken, maliyetleri düşürme ve verimliği ve karı arttırma fırsatları sunuyor.

E-Ticaret 7/24 açık olmasının geleneksel ticaret yöntemlerine göre avantajlarını sizin için özetlemeye çalıştık. E-Ticaret’e başlamadan önce daha detaylı bilgi almak için, web sitemizden ya da iletişim bilgilerimizden Bulut Mağazam ekibimize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Süresi 10 yılı aşmış bir yolculuğun sonunda, yazılım sektöründe edindiğimiz güven ve birikimin bir yansıma… Devamını Oku

Son Yazılar

Sık Okunanlar